Personal del centre

Equip Directiu:

  • Director: Josep Roquer Padrosa.
  • Cap d'Estudis: Anna Serra Rispau.
  • Secretària: Àurea Macias Montes.

Coordinadores:
  • Infantil: Carina Gispert Bagué.
  • Primària: Anna Turrà Viusa.
  • Secundària: Ester Juncà Matas.
  • TIC: Àurea Macias Montes.
  • Riscos laborals: Ester Juncà Matas.
  • LIC: Anna M. Cullell Guillamet.
  • CSMIJ: Àurea Macias Montes.
  • Biblioteca: Carina Gispert Bagué.

Tutors/es:

        - Infantil:
  • Classe Patufets: Laura Serra Botello.
  • Classe Peixos: Melanie Llenas Färber / Carme Romero Duran.
  • Classe  Cangurs: Maria Crespo Turrado.
  • Classe Granotes: Carina Gispert Bagué.

         -Primària:
  • Classe Mickey: Dolors Garde Escrihuela.
  • Classe Pingüí: Anabel González Gaspar.
  • Classe Bambi: Anna Serra Rispau.
  • Classe Esquirols: Anna Turrà Viusa.
  • Classe Tramuntana: Anna Hernández Planas.
  • Classe Dofí: Tura Llach Curós / Irene Solano Olivares.
  • Classe Cucut: Vicenç Marina Bosch.
  • Classe Xaloc: Marta Manera Bassols/ Carla Espuña Aulina
  • Classe Garbí: Aida Perez Congost.

         -Secundària:
  • Classe Montserrat: Esther Vergés Terradas.
  • Classe Albera: Sandra Torrents Fernández.
  • Classe Estel: Ester Juncà Matas.
  • Classe Canigó: Isabel Vivancos Tornel.
  • Classe Alcor: Àurea Macias Montes.

        - Suports:
  • Josep Roquer Padrosa.
  • Montse Güell Pujol.
  • Josep Lluís Trujeda Ballester.
  • Lídia Pujol Benitez / Maite Aguilera Sigalat

Especialistes:
        - Logopedes:
  • Anna M. Cullell Guillamet.
  • Sílvia Sellabona Pujol.
  • Sònia Vilà Collado / Tina Vilanova Vilasero.

       - Educació Física: 
  • Carolina Dañobeitia Bustillo.


       - Religió:
  • Rosa Jucglà Serra.


       - Fisiterapeutes:
  •  Anna García.
  • Cristina Tugas.

Educadors/es:
  • Mercè Ribot Pons. 
  • Helena Gironès Alabau. 
  • Sandra Coto Muñoz..
  • Isabel Valera Avendaño.
  • Ester Roqueta Vilà.
  • Manel Bochaca Broch / Gemma Kimber.
  • M. de la Sierra Sánchez Cuenca.
  • Laia Serramitja Julià.
  • Èlia Noguera Ginesta.
  • Laia Vila Vinuesa.
  • 2/3 Anna Serradell Pujol
Auxiliar d'Educació:
  • Marina Àlvarez Do Carmo

Administració:
  • Maite González Gironella.

Altres:
  • M. Isabel Balsera Torrico.
  • Mercedes