Torneig de Futbol Sala a Olot

Divendres 18 de març dos equips de futbol de la nostra escola varen participar en el Torneig de Futbol Sala a Olot, conjuntament amb les escoles CEE Ventijol de Blanes, CEE Font de l'Abella de Girona i els amfitrions de la jornada l'escola Joan XXIII d'Olot.

Van gaudir d'una excel·lent jornada, després dels diferents partits de futbol i la seva classificació, es va procedir a l'entrega de premis. Els nostres equips es varen classificar en 3r i 4t lloc, tots els participants varen gaudir d'un obsequi i un piscolabis ofert pels amfitrions. 

Moltes gràcies, escola Joan XXIII, els nostres equips i acompanyants es varen sentir molt ben acollits.
Per a completar la jornada els nostres alumnes van anar a dinar al B-CREK restaurant d'Olot, per a celebrar-ho. Tothom va tornar content i a punt per les vacances.